Google Search Generative Experience zawiera teraz linki do stron internetowych opartych na AI

Ulepszenie doświadczenia wyszukiwania Google dzięki linkom opartym na sztucznej inteligencji

Google robi kolejny krok w kierunku poprawy wrażeń z wyszukiwania, wprowadzając linki do stron internetowych w ramach odpowiedzi opartych na sztucznej inteligencji Search Generative Experience (SGE). Ta aktualizacja, która początkowo zostanie uruchomiona w Stanach Zjednoczonych, ma na celu zapewnienie użytkownikom bardziej kompleksowych i istotnych informacji, umożliwiając im łatwy dostęp do stron internetowych, które przyczyniają się do odpowiedzi generowanych przez sztuczną inteligencję.

Gdy zobaczysz widok oparty na sztucznej inteligencji z ikoną strzałki w dół, po prostu kliknij na nią, aby wyświetlić odpowiednie strony internetowe, które zostały użyte do wygenerowania tej części odpowiedzi. Klikając te linki, możesz zapoznać się z bardziej szczegółowymi treściami i lepiej zrozumieć dany temat. Funkcja ta otrzymała już pozytywne opinie podczas wczesnych eksperymentów Google z SGE.

Przyjazne dla użytkownika podejście do wyszukiwania

Google rozumie znaczenie satysfakcji użytkowników i nieustannie dąży do optymalizacji swoich algorytmów i funkcji wyszukiwania. Dzięki Search Generative Experience Google oferuje użytkownikom bardziej intuicyjne wyszukiwanie, umożliwiając im doprecyzowanie i eksplorację zapytań za pomocą pytań uzupełniających. Dzięki temu użytkownicy mogą skuteczniej znajdować najbardziej dokładne i istotne informacje.

Najnowsza aktualizacja wprowadza również funkcje wyszukiwania głosowego, umożliwiając użytkownikom po prostu wypowiadanie zapytań zamiast ich wpisywania. Wyszukiwanie głosowe jest popularne wśród użytkowników i jest teraz dostępne zarówno w Japonii, jak i Indiach, a także w Stanach Zjednoczonych.

Kierowanie ruchu do odpowiednich stron internetowych


Marketerzy i wydawcy od dawna czekali na włączenie linków do stron internetowych w odpowiedziach opartych na sztucznej inteligencji. To ulepszenie nie tylko przynosi korzyści użytkownikom, zapewniając im bezpośredni dostęp do większej ilości informacji, ale także przynosi korzyści właścicielom witryn, zwiększając ruch na ich stronach. Google zobowiązuje się do priorytetowego traktowania podejść, które nadal kierują ruch do odpowiednich witryn.

Reklamy pozostaną również widoczne w dedykowanych miejscach w interfejsach odpowiedzi generowanych przez sztuczną inteligencję, zapewniając firmom możliwość skutecznego dotarcia do docelowych odbiorców.

Podsumowanie


Integracja przez Google linków do stron internetowych w odpowiedziach opartych na sztucznej inteligencji jest znaczącym postępem w poprawie jakości wyszukiwania. Funkcja ta umożliwia użytkownikom głębsze zagłębienie się w interesujące ich tematy i zapewnia właścicielom witryn większą widoczność i ruch. Dzięki ciągłym testom i ulepszeniom Google dąży do poprawy jakości wyszukiwania, prezentując wyniki w różnych formatach, jednocześnie nadając priorytet podejściom, które kierują ruch do odpowiednich witryn. Google Search Generative Experience z pewnością będzie wartością dodaną dla użytkownika.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Stay on op - Ge the daily news in your inbox